[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - ג'ייפארטי בחופשת הפסח!

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ש' מאי 04, 2024 6:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 45 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2009 9:12 pm 
סמל אישי של המשתמש

מיקום: היכן שתיהיה הרבה אופטימיות ושמחה - סביר להניח שתמצאו אותי שם ^^
יש אפשרות לפרסום של קוי אוטובוס שמגיעים למקום או קרוב אליו?

הרצון להשתלטות עולמית נובע מפאשיסטיות יתרה וסממנים ברורים של פיגור שכלי. (וזה נכוןXD!)

מיאו - כי שימושי לדעת שפות =^^=

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 09, 2009 12:31 pm 
סמל אישי של המשתמש

ידידה שלי טענה שהמסיבה התבטלה או משהו כזה...
אני מניחה שזה לא נכון..נכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 09, 2009 3:30 pm 

殺すかな

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 09, 2009 5:04 pm 

חבל לי שאנשים מפיצים שמועות שב. זה ממש לא נכון. המסיבה תתקיים כמתוכנן בשעה 11.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 09, 2009 6:04 pm 

במהלך ה1.4 היו שניים שהפיצו בתור בדיחה שהשמועה התבטלה, אבל כל עוד הארגון עצמו לא מודיע אחרת לא רצוי להסתמך השמועות, זה נכון בכל תחום.
עובדה גם שהעיניין הזה לא היה רשום בשום מקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 10, 2009 9:30 pm 

אמיר, אומרים שווא ולא שב :X לידיעתך.

השמועות האלו הופצו חלקם על ידי לכבוד ה-1 לאפריל, אבל רק אמרתי את זה לאנה שהחליטה להפיץ את זה הלאה, היה דיבור על ליצור מתיחת 1 באפריל גדולה שקשורה לביטול של המסיבה, אך בסוף הוחלט לוותר על זה.

המסיבה הייתה מעולה, מבחינתי, אשמח לשמוע את חוות דעתם של האחרים פה על המסיבה.

וכבר אתה מוריד מזה את ההכרזה, LionPaws? תן כמה ימים למסיבה לעבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 10, 2009 9:43 pm 

הי הי, אפילו משרד החינוך הסכים בזמנו לותר לי על שגיאות כתיב, נסה גם אתה P:

ומתן לא יראה את זה עד מוצ"ש אורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 10, 2009 10:09 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 11, 2009 2:58 am 

תקשיבי, אפילו ב-1 באפריל לא הסכמתי אז... תעזבי את זה P:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 11, 2009 11:47 am 
סמל אישי של המשתמש

ברצוני להעיר על משהו שמפריע לי. לפני הJ-PARTY שלחתי מייל לכתובת הרלוונתית אליה ניתן היה לשלוח בקשות לשירים אשר יושמעו בהלך המסיבה.
במייל שלי היו 2 בקשות לשירים עם לינקים ליוטיוב לצורך רפרנס:

Exile - The Next Door (שיר הנושא של המשחק סטריט פייטר 4)
רפרנס - השיר בחצי הראשון של הפתיח והוא גם יצא כבר בגרסא מלאה.

Girugamesh - Break Down
רפרנס -

יש גם לציין שאלה 2 הלינקים שצורפו במייל שנשלח עם הבקשה.

קודם כל אני אגיד שלדעתי התחשבות בבקשות הקהל זה א'-ב' בהכנת פלייליסט למסיבה מהסוג הזה.
כשהגעתי למסיבה, הופנתי לילדה שהכינה את הפלייליסט ושאלתי אותה אם הוכנסו השירים שביקשתי. בתגובה היא ענתה לי שהלינק לשיר של אקזייל לא עבד לה במייל ששלחתי ובנוסף היא אמרה שהשירים הנ"ל "לא עומדים בסטנדרטים".
מפני שהתשובות הללו לא ממש היו מקובלות בעיני, ביום שלמחרת בדקתי בשנית את הלינקים שצירפתי במייל (ניתן לציין שבדקתי אותם גם כאשר שלחתי אותם) והם עבדו בלי כל בעיה. גם אם הקישורים שנתתי באמת לא עבדו, היה אפשר להגיד ואני בשמחה הייתי מספק קישורים נוספים.
בגלל שהנושא צרם לי, פניתי במסנג'ר לאורי (ThE WoRm) עם הסוגיה הזאת ולדבריו הילדה שאירגנה את הפלייליסט אמרה שהיא מצאה את זה כ"לא רקיד" יותר מאשר כ"לא מתאים לסטנדרטים".
...סליחה?
קודם כל, אני חושב ש-"לא רקיד" זה לא דבר שמישהו אחד יכול להיות אובייקטיבי לחלוטין לגביו. זה הכל עניין של טעם- אני החלטתי לבקש דווקא את שני השירים הללו במיוחד כי לדעתי שניהם מאוד "רקידים" ואף בחרתי אותם בקפידה מבין הרבה שירים שרציתי לבקש (אתם מוזמנים לפתוח את הלינקים ולשמוע אותם בעצמכם, זה אפילו מומלץ). אני בטוח שאת 2 השירים הנ"ל אין בעיה למצוא באיכות טובה, וגם אם היא לא היתה מוצאת אותם אני בשמחה הייתי שולח קישורים או אפילו הייתי שולח לה אותם בעצמי.
אני מתאר לעצמי שהכנת פלייליסט היא לא דבר פשוט ואני בטוח שזה לא קל לשנות ולהוסיף שירים לרשימה כל פעם שמגיע מייל חדש. אבל אני גם חושב שהכנת פלייליסט למסיבה כזאת הוא נושא רציני שמי שלוקח עליו את האחריות הזאת צריך u]]לרצות[u] לעשות את זה ולקחת בחשבון שאם קיימת האפשרות לבקשות קהל הוא צריך להתחשב בו. הייתי מבין אם אחד מבין 2 השירים לא היה נכנס, אבל לפחות שיר אחד שלדעתה היה "קצת יותר רקיד" מהשני היה גם בסדר גמור ולא הייתי בא עם התלונה הזאת.
לדעתי לא היה רצון (או "כח") לשנות את הפלייליסט שהיה כבר מוכן כאשר המייל שלי התקבל (ואני בטוח שגם מיילים של אנשים אחרים). כמו כן גם מוטל ספק שהלינקים שצירפתי בכלל נפתחו מלחתחילה, כי התשובות שקיבלתי עם כל הכבוד (ויש כבוד), לא היו רציניות.
ברצוני גם לבקש ולהוסיף- בשביל שלא יהיה מחדל מקצועי כזה בעתיד, בבקשה שמי שלוקח על עצמו את האחריות של הכנת פלייליסט ידאג לענות בחזרה למי ששולח את הבקשות עם כל הטענות והבקשות שלו בחזרה לשולח כדי שלא יווצרו אי נעימויות שכאלה בעתיד.

אני גם רוצה להוסיף שהכוונה שלי היא לא להעליב אף אחד, תקוותי היא שהכל יילקח בצורה מקצועית בלבד ולא בצורה אישית. אני בסך הכל מעלה הערות שלדעתי ישפרו בצורה ניכרת לחלוטין את המסיבות בעתיד.
לדוגמא, כאשר סמדר אירגנה את הפלייליסט, היא התחשבה בכל הבקשות שנשלחו לה לדוגמא - גם אם מישהו ביקש יותר משיר אחד, היא לקחה לפחות אחד מבין כל השירים שהוא ביקש. בנוסף קראתי שהפלייליסט שסמדר הכינה היה בנוי מ-3 שירים מוכרים ברצף ולאחר מכן 3 שירים פחות מוכרים וככה זה המשיך לאורך כל הערב. לדעתי זוהי אחלה של תבנית לפלייליסט, אפילו שזה לא קשור למהות ההודעה הזו.

נ.ב. - יש לציין שבנוסף ל-2 הבקשות הנ"ל, במייל ששלחתי גם היתה הצעה נוספת בנוגע למסיבה, אך אני מרגיש שההצעה הזאת לא רלוונטית למטרת ההודעה ולכן לא ציינתי אותה בין 2 הבקשות הנ"ל.
ההצעה היתה משהו שסתם לדעתי (ואני בטוח שגם לדעת אחרים) היה יכול להיות נחמד ומשעשע, שבאמצע המסיבה יהיה לפתע מה שנקרא GIRUGAMESHROLL, או המילים אחרות, הסאונד מהפרסומת של סאקורה-קון 2009 שהפך ל"meme" ידוע באינטרנט לאחרונה. המסיבה היתה מגיעה לרמות אפיות שלא היה ניתן לתאר אם אכן ההצעה הזאת היתה מתקבלת. כמו כן על זה שההצעה הזאת לא נכללה בפלייליסט אני לא אתלונן בכלל כי בכל זאת יש הרבה שירים להכניס בפז"מ של המסיבה וזה לגיטימי בהחלט. אני רק אציין שהתשובה שקיבלתי ללמה זה לא נכנס היתה שלא ניתן להשיג את הסאונד מהפרסומת באיכות מספיק טובה... למי אכפת??? זה סך הכל ROLL שאמור להיות בדיחה, מה זה משנה אם הוא באיכות טובה או לא??? :lol: איכות במקרים כאלו היא מוטרות מוחלט, אבל אני אסכים שזה נתון לוויכוח. ;)

לידע כללי - הפרסומת של סאקורה קון 2009 (ההצעה הנ"ל): אם יש בכלל מישהו שעדיין לא ראה\מכיר אותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 11, 2009 12:44 pm 

אני מסכים איתך, אני שלחתי במייל קישור ל6 חבילות שירים של EXIT TRANCE PRESENTS CODE SPEED anime שאלה מיקסים של שירי אנימה מוכרים מאוד (חלק אולי קצת פחות) אבל מאוד קיצביים וטובים לריקוד. בכל חבילה יש 20 שירים שזה סה"כ 120 שירים ולא נכנס לפלייליסט אפילו אחד מהם.
שלא לדבר על איזה מיקס מעולה לריקוד של הפתיח הראשון של zetsubo sayonara sensei שצרפתי אותו ישירות למייל אחר ששלחתי. לאף אחד משני המיילים הללו לא קיבלתי אפילו תשובה אם הם הגיעו או לא ולדעתי רצוי לפעם הבאה לשלוח תגובה כלשהי לכל מייל שנשלח, אפילו אם זאת כמות רצינית של מיילים.

בנושא שירי meme גם אני בעד, יש הרבה שירים שאנחנו רוקדים למרות שהם לא ביפנית כמו הcaramelldansen ועוד שירים נוספים שלדעתי כדאי שהם יכנסו לפלייליסטים.

בנוסף לזה לדעתי רצוי שאחרי שהרשימה מוכנה כדאי לתת למישהו רנדומלי מהקהילה (או לכמה) לראות אפילו חלק מהפלייליסט ולומר מה דעתם עליו. אם לא, אז לפחות שיעבדו על הפלייליסט 3 אנשים וגם תמיד אפשר להתייעץ עם מארגני פלייליסטים קודמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 11, 2009 1:04 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 11, 2009 1:27 pm 

לא צריך לבנות פלייליסט רק מבקשות של אנשים, משום שלשים רשימה של שירים רק שאנשים אוהבים זה יוציא את המרץ, צריך גם כמה שירים פחות מוכרים, ולא רק בכדי שתהייה מנוחה אלא גם בשביל שאנשים יכירו דברים חדשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 12, 2009 2:55 am 

מגדךכלדמגכת אקספלורר כרגע מחק לי תגובה עצומה, אני לא מאמינה. O_O

טוב, ננסה לשחזר.

אני רוצה להתייחס בראש ובראשונה לנושא של בקשות של שירים.
לאחר המסיבה בחיפה שבה הרשימה הורכבה בעיקר מבקשות של אנשים, קיבלנו הרבה פידבקים שהרשימות הבאות צריכות להיות מורכבות בעיקר משירים שבוחר אחראי הפלייליסט הממונה ע"י מנהל המסיבה מאשר משירים שנשלחו. הסיבה המרכזית לכך הינה העובדה שלמרות שאנשים שולחים הרבה שירים ממש טובים, מעטים השירים שנשלחים שהם שאכרה רקידים (אני מדברת פה מניסיון של מי שחיברה פלייליסטים בעבר). אני משוכנעת שלכל מי ששולח לנו שירים יש כוונה טובה, אבל במבחן המציאות ראינו שזה לא בדיוק עובד ככה. המסיבה שבאה אחרי המסיבה בחיפה הכילה בעיקר שירים שנבחרו ע"י אחראית הפלייליסט ודווקא הרשימה הזאת - קיבלה פידבקים מצויינים.
יש כוונה מאוד ברורה לכבד ולקחת כמה שיותר שירים מתוך הבקשות של הקהילה - אבל וואלה, לא תמיד זה אפשרי. צריך לזכור שלא הייתה הבטחה כלשהי ש"כל השירים שישלחו יכנסו לרשימה" ומאידך אני מקווה שברור לכולם שנעשה מאמץ מאוד גדול להתחשב בכמה שיותר בקשות. אני לא יכולה להצביע על כל שיר ספציפי שלא נכנס לרשימה ולומר את הסיבה המדויקת למה זה לא קרה, אבל אני כן יכולה לומר שתיעשה שיחה יותר רצינית של הסקת מסקנות מהמסיבה שבתקווה בה נוכל לתת תשובה יותר 'מספקת' לעניין הזה. סביר להניח שמסקנות שיחה זו יפורסמו כבר בפרוטוקול אפריל של ישיבת וועד אמא"י. אני מקווה שההודעה שלי פה וכן הסקת המסקנות מהמסיבה יענו על רוב הנקודות ש-sezuke העלה פה, ואם לא - אין שום בעיה לפתוח שרשור הצעות יעול ספציפית למסיבות הבאות.

לגבי הנושא של internet memes -
צריך לזכור שאלו עדיין מסיבות ריקודים, לא מסיבות memes - זה לא אומר שאנחנו לא מכניסים דברים כמו yaranaika או הדבר המוזר הזה שאורי רקד אליו בשמלה(??), אבל אני כן יכולה לומר שבתור המנהלת של המסיבות עד עכשיו - אני רוצה לעשות את ההפרדה בין מה שמתאים ומתקבל, למה שפשוט יותר מדי. memes הם בתכלס דבר ממש מגניב - כשאתה מכיר אותם. נכון שיש המון אנשים שמכירים למשל yaranaika, אבל וואלה? בתור מי שהייתה בחוץ (לצערי *#$@&$) בשיר הזה ראיתי את כל אלו שישבו בחוץ והתבאסו שאין להם מושג מה זה בכלל ויאללה, שיהיה כבר איזה שיר רקיד. צריך לזכור שיש קהילה מאוד רחבה שלכל אחד בה יש טעם משלו - והייתי מעדיפה להכניס כמה שיותר סוגי *שירים* (aka פופ, רוק, היפ-הופ, ראפ, סלואו(?), מטאל וכד') מאשר דברים כמו memes, לא משנה עד כמה הם מגניבים. נכון שיש memes שהם רקידים בטירוף, והנה - אנחנו כן מכניסים (איזה מצחיק שאני מדברת כאילו עשיתי משהו בפלייליסט הזה XD;;) כל מסיבה כבר מלא זמן יראנאיקה, קרמל דאנסן וכו'.
הנקודה המרכזית שלי היא - יש מקום לכל דבר. אני נותנת הרבה מאוד כבוד להחלטות של א.פלייליסט שלנו בנושא, ואם היא החליטה לא להכניס meme ספציפי זה או אחר לרשימה, כנראה שהסיבות שלה היו מספיק טובות. לי אישית כן יפריע אם memes יקחו מקום של שירים כי וואלה, זאת מסיבת ריקודים, לא מסיבת ריק רול. P:
אם נתחיל לקבל כמות גדולה של פידבק חיובי לזה מאנשים שבאמת באים למסיבות - נתחיל לחשוב מחדש על כל העניין הזה. בינתיים הפידבק שקיבלנו היה יותר נגד הכנסת דברים כאלה מאשר בעד, אז. :<

לגבי יצירה של סוג של "וועדה" לבחירת שירים למסיבה - זה רעיון מעניין שצריך לקחת בחשבון ויכול מאוד להיות שננסה אותו כבר במסיבה הבאה שתבוא עלינו לטובה. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 12, 2009 3:13 am 

לא צריך להגזים עם "וועדה" אבל כן אפשר לתת לכמה אנשים מהקהילה שסומכים עליהם לבדוק ולומר את דעתכם בנושא. כמובן שלא צריך שהכל יהייה מכור צריך לדעת לחלק את זה בצורה נכונה.

נכון שלא כל שיר ששלחו נבחר, ואני מקבל את זה, אבל לדעתי רצוי לפחות לשלוח תגובה "קיבלנו את המייל שלך ותודה על הרצון לעזור". פשוט זה היה נדמה שהמיילים נשלחים ואולי לא מגיעים לשום מקום, אפילו מענה אוטומטי היה יכול להיות נחמד וזה חוסך עבודה של מענה ספציפי לכל מייל.

מתי תהייה הישיבה הבאה? לפי הפרוטוקול האחרון שפורסם (כן אני קורא את הפורוטוקולים אין מה לעשות) הייתה אמורה להיות מזמן ישיבה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 12, 2009 10:23 am 
סמל אישי של המשתמש

לירון, הגיוני שעכשיו כבר קיים נסיון עם מסיבות קודמות ושבעקבותיו יש גם למידת לקחים בשביל שהמסיבות העתידיות יהיו יותר מוצלחות.
זאת היתה הפעם הראשונה ששלחתי בקשה לשירים ואני לא באמת ידעתי איך האספקט הזה עבד במסיבות קודמות עד עכשיו שקראתי את ההודעה שכתבת. מה שגרם לכך שלא באמת ידעתי מה היתה חשיבות המייל שנמסר לי לבקשות שירים (שקיבלתי אותו מאנה במסנג'ר).

קיבלתי את הרושם שהשירים שביקשתי בכלל לא נבדקו ולא נשמעו למרות שסיפקתי קישורים רלוונטיים. התשובות שקיבלתי מהממונה שנבחרה ע"י המנהלת ללמה השירים שביקשתי לא הוכנסו לא היו רציניות בכלל- וזה מה שמוכיח את הטענה שלי. עשה הרושם שהמייל "הצעות" הזה היה עם חשיבות מועטת במיוחד, אם בכלל היתה לו חשיבות כל שהיא ולדעתי זו לגמרי לא הדרך.
אני באמת בנאדם שנהנה כמעט מכל הסגנונות ולכן שלחתי 2 סוגים של שירים אהובים עלי. האחד בסגנון פופ של boybands שאני יכול להבין אם מישהו יחליט שהוא לא ממש רקיד (למרות שזה שוב עניין של טעם, אבל לא משנה לגבי זה כרגע).

השני הוא שיר שאני בכלל בספק אם הוא נשמע לפני שהוא נשפט כ"לא רקיד". Girugamesh היא להקת japanese metal (להבדיל מ-heavy metal או לחלופין מJrock יותר "רך") והשיר הספציפי שביקשתי במייל לדעתי מאוד רקיד ובכלל כל הז'אנר הזה לא מקבל הרבה יחס במסיבות, לכן מאוד רציתי שהשיר הזה ייכנס () ועם כל הכבוד לטעמים ולריחות, הוא מאוד רקיד (ואני לא מדבר על ה-GIRUGAMESHROLL, אין כל קשר. הם הוזכרו בפרסומת של סאקורהקון כי הם הופיעו באותו הכנס הספציפי :D ).
בכוונה שלחתי 2 שירים כי קיוויתי שלפחות אחד מהם ייכנס, כשחשבתי שקרוב לוודאי השיר של Girugamesh ייכנס מפני שהוא יותר רקיד.

אני מבין את הסיבות שציינת בנוגע להחלטה שהאחריות להכנת פלייליסט תיפול על כתפיו של אחראי אשר ימונה ע"י המנהל. אני גם בטוח שהילדה שמונתה לתפקיד בסופו של דבר עשתה עבודה טובה כי היא הרי סך הכל הלכה ע"פ ההנחיות שאת ציינת. זו בוודאי לא היתה עבודה קלה גם אם קרוב לוודאי היו מקורבים שעזרו, בין אם הם גם מטעם הנהלה או לא.
אם הבנתי נכון, מבחינתך קיימות 2 אופציות:

לתת לאחראית לבנות פלייליסט לבד ואם בא לה אז שתקרא כמה מיילים עם הצעות. החשיבות של המייל עם בקשות של הקהילה משחקת קלף חלש באופציה הזאת.
או
לעשות מסיבה שבנויה אך ורק מדרישות קהל ובניגוד לאופציה הנ"ל, האחראי פה פשוט מסדר את הבקשות בפלייליסט בדרך הטובה ביותר ולא הרבה מעבר.

לדעתי אבסולוטיות מוחלטת שכזו היא לא מתכון למסיבה ברמה שכולנו בסופו של דבר שואפים אליה. אני מסכים שצריך מישהו אחראי שימונה ע"י המנהל ויכין את הפלייליסט בעצמו בדרך הטובה ביותר, אבל גם שיינתן יחס רציני לדרישות הקהל. זה לא סותר אחד את השני. אם מישהו אחד לא יכול להשתלט על 2 הדברים הללו, מספיק שיהיה לו ע' שיעזור לו ויטפל בסוגיית המיילים. ככה גם האחראי יכול לעשות שיקול דעת בנוגע לפלייליסט וגם כל אחד ששולח מייל עם בקשה יקבל לפחות שיר אחד מבין מה שהוא הציע. ושיר אחד פר בן אדם זה יותר ממספיק (אלא אם האחראי מוצא לנכון שיותר משיר אחד "רקיד" ויש מספיק מקום בפלייליסט).
בקהילה יש אנשים שאוהבים שירים לרוב רק מסדרות אנימה (או משחקים :D ) ויש אנשים שבנוסף גם שומעים ז'אנרים שונים מתוך המוזיקה היפנית (כמוני, דוגמא לכך רשומה למעלה בשירים שביקשתי), גם אם מבחינתם המוזיקה שהם שומעים מוכרת למרות שיש אנשים שלא מתעניינים בזה ממש. לכן אני חושב שהדרך של לשלוח מייל עם בקשות לאותו אדם הממונה היא בכל זאת הכרחית. זאת הדרך היחידה שמישהו כמוני שבא למסיבות והוא לא חלק מההנהלה יכול לבקש שירים שיושמעו במסיבות.

אני לא באמת יודע מה ארגון מסיבות מסוג ה-Jparty בארץ באמת מצריך ומהו סדר גודל החשיבות שהוא באמת מקבל בנטו. אני כן אגיד שאני מאוד מעריך את המארגנות ומכבד את מה שהן עושות כי אני בטוח שבסך הכל זו לא עבודה פשוטה ולא קל לקבל החלטות. אולי נמצא לנכון שהביקוש למסיבות לא הכי גבוה? אין לי מושג ואני גם לא בא לשפוט אף אחד, בתכלס מי שכן בא למסיבות צריך לדעת שבכל זאת מדובר במסיבה ולא במשהו אחר. בלי קשר, עשה רושם שהיו הרבה אנשים במסיבות האחרונות וזה יפה מאוד- אבל גם אפשר להודות שהמסיבות גם ללא ספק רחוקות משלמות ותמיד אפשר למצוא מקום שאפשר להשתפר בו. אי אפשר להיסחף ולחלק את המסיבה לחדרים ע"פ ז'אנר וסגנון, לכן צריך להיסתפק בפלייליסט אחד שירצה את כלל הקהילה.

בנוגע לנושא ה internet meme ו-ROLLים -
כמו שרשמתי בהודעה הראשונה שלי, זה לא הנושא שהפריע לי ואני מייחס אליו פחות חשיבות משאר תוכן ההודעה שלי.
בכל זאת, נכון שלא כולם מכירים את כל הבדיחות האלה, או לפחות את רובם. אבל אני מבטיח לך שיש אחוז מאוד גבוה של אנשים שכן גולשים קצת באינטרנט ויודע מה כרגע "הכי חם" גם בקהילה העולמית. יארנאיקה וקאראמלדאנסן הם meme של לפני שנה (או אפילו קצת יותר). הפרסומת של סאקורה קון (GIRUGAMESHROLL) היא meme יחסית חדש (אולי בן חודשיים) שהרבה מאוד אנשים גם בקהילה בארץ מכירים אותו טוב מאוד.
אני מסכים בהחלט שעדיף למלא את הפלייליסט בשירים מז'אנרים שונים כמו שציינת וש-internet meme הוא מותרות מוחלטת שלא חשובה כמו שירים רציניים. מותרות שיכולה להפוך את המסיבה לאגדית, אבל זה לא מה שמשנה כרגע =)

נערך לאחרונה על ידי Sezuke בתאריך א' אפריל 12, 2009 6:27 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 12, 2009 1:36 pm 

אתה אומר את זה כאילו שעם כל הפידבק שהתקבל עד עכשיו, היינו אמורים לעשות מסיבה מושלמת?
דברים לא עובדים ככה, לצערי הרב. אתה צריך לזכור שהקהילה היא דבר דינאמי ודברים תמיד משתנים. אם נסתמך רק על מה שהיה *עד עכשיו*, אי אפשר בשום צורה להשתפר ככה. אנחנו ממשיכים ללמוד ולהשתפר ואתה חייב לזכור שזה דברים שלא קורים בן לילה. אני כבר יכולה להגיד לך שאת התלונה של "לא הגיבו לי במייל" - זאת הפעם הראשונה שאני שומעת בהקשר של המסיבות והנושא הזה ייבדק לעומק. עד עכשיו לקחנו כל דבר ודבר שנאמר לנו לגבי המסיבות, ועובדה - הפידבקים שאנחנו מקבלים עכשיו הם פי מיליון יותר חיוביים מאשר של המסיבות הראשונות. זה אומר שהגענו לגבול היכולת? ממש לא. כמות האנשים שהגיעה למסיבה האחרונה למשל עברה את כל הציפיות של המארגנים וזוהי למשל נקודה חדשה בה אנו צריכים לעשות הסקת מסקנות מעמיקה, בדיוק כמו לגבי יצירת תפקיד ע' למארגנת הפלייליסט.

לא אמרתי אף פעם שיש רק שתי אופציות לבניית מסיבה - קיצוניות לכאן ולכאן - העובדות הברורות הן שהמון בקשות *כן* נכנסו לרשימה. לא, זה לא הופך את זה שהבקשות שלך לא נכנסו לבסדר - אבל העובדה היא שכן הייתה התחשבות רבה בבקשות של אנשים.
לגבי ההערה שזרקת שם לגבי ההנהלה - אני לא יודעת מאיפה קיבלת את הרושם המוטעה שלמי מההנהלה יש יותר כוח על הרשימה מאחרים, אבל אני כבר יכולה לומר לך שמתוך 20 שירים ששלחתי *אישית* נכנסו משהו כמו ארבעה, וגם אלה ארבעה שנשלחו מלכתחילה ע"י אנשים אחרים. אני נותנת אמון רב בא.פלייליסט שלנו ועד עכשיו היא ממש לא איכזבה. אני מרגישה שהיה פה כשל "טכני" יותר מאשר כל דבר שמסתיים ב"זלזול", אבל אני בהחלט אבדוק את זה ואישית אמצא דרך לדאוג שזה לא יקרה שוב.

הנקודה שלי - זה באמת לא בסדר שאתה מרגיש שהתעלמו ממך. אבל הנה, הבטחתי לך שאתן לך התייחסות יותר רשמית מאשר "אני מצטערת", ואני אכבד את המילה שלי. אני לוקחת בצורה מאוד רצינית את מה שאתה אומר (כאן ותמיד) ובגלל זה אני רוצה לשים דגש על כך שיוסקו מכך מסקנות למסיבה הבאה. אנחנו חייבים ללמוד מכל מסיבה ומסיבה, שהרי אין מסיבה שהיא כמו זו שבאה לפניה - לפני המסיבה בחיפה היו רק שירים של א.פלייליסט, בחיפה היו בעיקר בקשות, ומאז - אנחנו מנסים כל פעם מחדש למצוא את העמק השווה. אני חושבת שבשתי המסיבות האחרונות הייתה התקדמות משמעותית בנושא הזה, אבל מעולם לא אמרתי שאנחנו מושלמים. כמו הקהילה, אנחנו ממשיכים ללמוד. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 12, 2009 6:24 pm 
סמל אישי של המשתמש

לא לא O.O
אוקיי אני אסביר כמה חלקים שוב בקצרה XD
בכל הקטע של "הרחוק משלמות" לא התכוונתי שהמסיבה היתה אמורה להיות מושלמת, רק התכוונתי שתמיד אפשר לשאוף שבעתיד המסיבות רק ישתפרו. לא התכוונתי שזה יישמע ככה =)
מסכים לגמרי אם מה שאמרת בנוגע לכך ששיפור לא יכול לבוא ברגע.
בנוגע למה שרשמתי בנוגע להנהלה גם כנראה לא הייתי מובן. רק התכוונתי לכך שאנשים מבחוץ שאין להם דרך תקשורת עם ההנהלה מלבד אותו המייל לא יכולים לשלוח בקשות בדרך אחרת. לכן החשיבות של המייל חשובה. הכוונה שלי לא היתה בכלל מעבר.
לגבי מה שאמרת שבכל פעם יש רק שיפור- אני מסכים. אפילו ציינתי בעצמי את העובדה שעושה הרושם שבאים כל הזמן יותר אנשים.

אני לא חושב שיש לי מה להוסיף מעבר, דיי רשמתי כבר את כל מה שהיה לי להגיד וכל מה שהפריע לי. גם לפי התגובות שלך עושה הרושם שהמסר שלי הובא ושהבנת מה היה הדבר שהפריע לי ^^ וכמובן שאני גם מקבל את כל מה שאת אומרת.
אני מאוד מודה לך על היחס הרציני! =) ושוב, אני גם מאוד מעריך את העבודה שאתן עושות ואני בטוח שהיא לא קלה בכלל.
הרי אנחנו לא מכירים מהיום ואת יודעת שמטבעי אני לא בן אדם שמתלונן או כועס הרבה ואני גם נוטה להאמין שאני בן אדם די רגוע מטבעי (פרט למקרים מיוחדים כגון נינג'ה גאידן וכדומה :D )
אני רק אציין לסיום שאני מאוד מקווה שהאראית על הפלייליסט לא נעלבה ממני ולא לקחה שום דבר אישית, אני רק הערתי על משהו שהפריע לי :>
תודה רבה =))

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 07, 2009 12:48 am 

ארר, טוב, אני יודעת שזה בדיליי מטורף, וזה אולי כבר לא כל כך רלוונטי, אבל רק עכשיו מצאתי את השקט הנפשי כדי לכתוב את התגובה הזאת, ובשבילי זה עדיין חשוב, אז...

טוב, אז ככה, נראהלי שמישהו (לירון?) אמר את זה כבר פה אבל אני אחזור ואגיד שוב- הג'ייפארטיז הן מסיבות ריקודים. והמטרה העיקרית שלהן, לפחות איך שאני רואה את זה, זה לספק לאנשים שאוהבים מוזיקה יפנית את האפשרות להגיע למועדון ככל המועדונים, למסיבה ככל המסיבות - ולרקוד למוזיקה יפנית (וגם קצת קוריאנית).

ורולים, בגלל הסיבה הנ"ל, לא ממש אמורים להיות חלק מהפלייליסט. זה כולל גם את קאראמל דאנסן ואת יאראנאיקה ואז הרה הרה יוקאי, אבל מה לעשות- אנשים בכלזאת נהנים לרקוד לשירים הספציפיים האלה והם חלק מההוויה של הקהילה אז הם נכנסים (וזאקונה נכנס רק בשביל אורי והשמלה שלו. P: ).
את הגירוגמש רול שמעתי בפעם הראשונה באימייל ששלח לי Sezuke, אז סלח לי באמת שלא ששתי לצרף אותו לרשימה הצפופה במילא [ומעבר לזה- אני בכלל הבנתי שאתה מתכוון לשיר רקע של הפרסומת וזה מה שאמרתי לך, כששאלת אותי במסיבה, שלא הצלחתי למצוא].

ובקשר לנאמר על "עמידה בסטנדרטים" - אחרי המסיבה בחיפה הוכח שחייב להיות סינון מסויים, וה"סטנדרטים" שלי הם, פשוט מאוד- האם השיר רקיד או לא. ואני באמת מעריכה את כל הבקשות ששלחו לי (ולמסיבה הזאת במיוחד שלחו לא מעט) ואני לא מזלזלת בטעם המוזיקלי של אף אחד, אבל הנסיון שצברתי בשתי המסיבות האחרונות גרם לי להבין שחלק לא קטן מהאנשים (אני לא אעז ואומר רוב, אבל זה מתקרב) ששולחים בקשות מתייחסים יותר ל-"לאיזה שיר אני רוצה לשמוע במסיבה" ופחות ל-"לאיזה שיר אני רוצה לרקוד במסיבה". ואני חוזרת, שוב, זו מסיבת ריקודים. ולכן, שיר שאי אפשר לרקוד אליו, שלא מקפיץ במיוחד (מבחינת ריקודים, לא מבחינת לקפוץ לפי הקצב בהופעה) או שהמקצב שלו משתנה באופן לא אחיד (אולי "לא-צפוי" מתאר את זה יותר טוב?) או שהוא איטי מדי (אבל לא איטי מספיק לסלואו) לא נכנס מבחינתי לפלייליסט גם אם הוא שיר מעולה בכל קנה מידה אחר.

בקשר לטראנסים והמיקסים של להב - מעבר לזה שזה לא בדיוק my cup of tea, לא ששתי במיוחד להקשיב לבוחטה של שירים ששלחת לי- בגלל שזו הייתה באמת בוחטה. להקשיב לכל השירים האלה, ואחרי זה עוד לבחור מכולם שניים או שלושה שיכנסו לרשימה, זה משימה בלתי אפשרית, באמת. [וזה כנ"ל, אגב, למי ששולח אימייל עם משפט אחד סטייל "תשימו שירים של *הכנס שם של אמן יפני כאן*". כן, כי אני אוריד את כל הדיסקוגרפיה של אותו אמן, רק כדי למצוא שיר אחד רקיד שיתאים, כמובן.] אני לא יודעת אם זה ממקומי לבקש את זה, כי באמת לקחתי את התפקיד הזה על עצמי על כל מה שבא איתו, אבל הייתי שמחה אם להבא, בין אם זו תהיה אני שתרכיב את הפלייליסט או לא, להיות טיפה יותר ספציפיים בבקשות שלכם. במיוחד אם באמת חשוב לכם לשמוע את הלהקה או הזמר שאתם אוהבים במסיבה. זה יקל עליי ועליכם.

ומעבר לזה, חשוב לי לציין, אין שום דבר שהוא ברור מאליו ואין אנימה שבאמת כולם ראו או שיר שכולם אוהבים, ולכן אם יש שיר שאתם באמת רוצים לשמוע - אל תהססו לבקש. זה קרה כמה פעמים, שבאו אליי (אפילו בחמולות) ושאלו למה השיר הזה והזה לא נכנס וכששאלתי אם שלחו עליו אימייל נענתי בשלילה, אבל הם חשבו שזה ברור מאליו שהוא יכנס. אז, כן, אין דבר שהוא ברור מאליו.

ובאותן חמולות גם נשמעו תלונות על כך שחצי מהרשימה זה שירים שהם לא מוכרים, לא "מיינסטרים". עכשיו, זה באמת מגוכח. מעבר לזה שאני לא חושבת שמישהו יכול להגדיר מה זה מיינסטרים בקהילה מגוונת כשלנו (אני לא, זה בטוח.), אני דווקא חשבתי שהרשימה מורכבת רובה ככולה משירי מיינסטרים. ודווקא במסיבה הזאת החלטנו (אני ואנה, אנלא יודעת כמה אחרים היו מעורבים בהחלטה ^^; ) להתמקד במיוחד בשירי מיינסטרים חדשים (ז"א שיצאו בשנה וחצי האחרונה פחות או יותר). הרעיון לא יצא לפועל במלואו, אבל חלק לא קטן מהרשימה כן הורכב משירים יותר חדשים. אבל דווקא מהרעיון הזה, שאנחנו כ"כ התלהבנו ממנו, הכי התאכזבתי במסיבה עצמה. לא רק מאיתנו ומההחלטה שלנו, אלא גם מבאי המסיבה. כן, זו באמת הייתה החלטה שגויה - כי אפחד לא הכיר את השירים. אפילו את אלה של האמנים הממש מיינסטרימים [מישהו אמר שני שירים חדשים לגמרי של גאקט ולא קיבל?], גם אלה שיצאו לפני יותר משנה. אז, כן, התאכזבתי מההחלטה אבל גם מהקהילה, שככל הנראה לא מעורה כמו שחשבתי (=ציפיתי?). [אבל ח"ח למעריצות של סופר ג'וניור |כן| עדיין מצלצלות לי האוזניים]

חוצמזה, אני נשבעת שזה לא יהרוג אף אחד לרקוד לשיר שהוא לא מכיר (אולי אפילו יצא לו מזה משהו חיובי פעם בירח כחול, מי יודע).

ועל עיניין החוסר תשובות לאימיילים, אני מתנצלת אישית, אני פשוט לא חשבתי שזה נחוץ או דרוש או אפילו רצוי ברוב המקרים X: אבל זה נובע רק מהאופי שלי ומהחינוך הלקוי שלי, אז אני מצטערת.

ועוד אני רוצה לציין על הרעיון של הועדה שתעבוד על הפלייליסט- זה, בערך ובאופן לא רשמי, איך שעבדנו הפעם. כאילו, כן, אני הרכבתי את הפלייליסט אבל לפני המסיבה גם לירון וגם עוד חברת קהילה (שעזרה בהרכבת הרשימה במסיבה הזאת וגם בקודמת) עברו על הפלייליסט והציעו שינויים ושיפורים וכולם נלקחו במלוא הרצינות ותשומת הלב.

אז אני יכולה לסכם את המסיבה הזאת כחוויה חינוכית ביותר מכמה מובנים. למדתי כמה דברים חשובים על הקהילה שלנו ואפילו יותר על אמצעי זהירות כשמבקשים שתיה מאנה.

KUDOS למי שקרא את כל זה.

פוקע~

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 26, 2009 10:56 pm 
סמל אישי של המשתמש

כבר הספקתי לשכוח מה-rant הזה O.O בגלל שאני לא נכנס הרבה לפורומים, לא קראתי את זה עד עכשיו x.o

קודם כל תודה רבה על התגובה, אני לא אחפור כי קדחתי מספיק בהודעות שמעלי XD
אני מעריך את העבודה שאת עושה, כל הכבוד ותמשיכי עם זה!

זה נכון שחייב להיות סינון מסויים ואני בטוח שזו לא עבודה פשוטה להכין את הכל.
בנימה זו אני גם אתנצל אם פגעתי בך או משהו, פשוט התאכזבתי ומכאן נבעה ההודעה החופרת שכתבתי פה.

אפילו שזה כבר לא רלוונטי והיו כמה מסיבות מאז, הרגשתי צורך לרשום את הנ"ל.
שיהיה בהצלחה עם מסיבות עתידיות =)
Keep up with the good work!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 45 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.